Košík

Historie

Nové prostory – 2020
Máme postavený nový hangár k našim provozům.

My tandem jump – 2020
Vytvořili jsme pro vás skvělou aplikaci pro rezervaci seskoků.

Ordinace v růžové zahradě 2 – 2015
Účastníme se natáčení jednoho z dílů Ordinace v růžové zahradě 2 pod názvem „Létající Čestmír“ (díl 626).

Navalis – 2014
Spolupracujeme při organizaci oslav Navalis.

Videoklip Anety Langerové – 2009
Účastníme se natáčení videoklipu Anety Langerové Vysoké napětí. Stále možné vidět na kanále YouTube.

Úspěšný rok – 2008
Stejně jako v minulých letech, téměř na každém letišti v ČR. A pro velký úspěch, stejně jako vloni, hlavně na letišti u Mladé Boleslavi. Český ráj ze 4 km, to je moc pěkná podívaná! Přijeďte za námi a zažijte pocit tandemového seskoku.

Mladá Boleslav – 2007
Účastníme se Dobového leteckého dne seskokem s největší Českou vlajkou.

Stejně jako v minulých letech, téměř na každém letišti v ČR. Ale jako jediná společnost provozující tandemové seskoky jsme uzavřeli exklusivní smlouvu s letištěm v Mladé Boleslavi a tak budeme opravdu nejblíže od Prahy. Letiště Mladá Boleslav je necelých 40km od Prahy na sever. Poskytuje veškeré zázemí (restaurace, ubytování…) a máme zde k dispozici letoun Cessna 206, se kterým budeme lítat do 4.000m.

Nové provozovny – 2006
Využíváme parašutistických provozů na letištích po celé ČR. Hlavně Příbram, dále Hořovice, Strunkovice nad Blanicí, Nové Město nad Metují, Hradec Králové, Most. Takže, máte dvě možnosti, vyberte si termín a přizpůsobte se místu, nebo si vyberte místo a my vám sdělíme termín tandemového seskoku padákem. Každopádně, nedoporučujeme jezdit na nějaké letiště „na blind.“Téměř na každém letišti může být více firem, které se zabývají tandemovými seskoky. I proto se snažíme maximálně věnovat našim zákazníkům, být odlišní, jedineční a stále o krok před ostatními, aby jste mohli hrdě přiznat u koho a s kým jste skákali padákem. Je to pro nás velmi důležité.
Co máme za sebou?

Vyvolení – 2005
Akce pro Burzovní dům Praha, Palace Cinemas, Camel, propagační seskoky na Memorial Air Show Roudnice nad Labem, propagační seskok k zahájení reality show VyVolení.

Propagační seskok – 2004
Jsme skákali padákem pro firmu Tiskárna KAVKA.

Propagační seskoky – 2003
Jste nás mohli vyhrát v soutěži firmy Camel, opět jsme uspokojili tandemovými seskoky tužby firem ČSOB, Outdoor & Training, UNISYS, ETA Hlinsko.

MASTER OF ADRENALIN – 2001
jsme se účastnili akce „MASTER OF ADRENALIN“ pořádanou agenturou Outdoor & Training. Při této akci jsme provedli 50 seskoků. V tomto roce jsme také jako první provedli noční tandemové seskoky v ČR.